Komunikat 6/17

Zarząd Koła w załączeniu przekazuje kolegom zaproszenie Prezesa Okręgowej Rady Łowieckiej w Zamościu Kol. Lucjana Grabarczuka na V Charytatywny Bal Myśliwski.

ZAPROSZENIE NA V KRESOWY CHARYTATYWNY  BAL MYŚLIWSKI

    Mam zaszczyt poinformować Państwa,  że z inicjatywy prezesów kilku kół łowieckich z powiatów hrubieszowskiego i tomaszowskiego będzie organizowany kolejny piąty Bal Myśliwski, z którego dochód zostanie przekazany na pomoc dzieciom z ubogich rodzin z terenu dzierżawionych przez nas obwodów łowieckich. Z biletów i aukcji przedmiotów przekazanych przez darczyńców z poprzednich czterech balów uzyskaliśmy  prawie 40 tysięcy z czego 9 tys. przekazano rodzinie Wochów-pogorzelcom z Radostowa a pozostałą kwotę chorym i biednym dzieciom. V Kresowy Charytatywny Bal Myśliwski odbędzie się 13 stycznia 2018 roku od godz. 19 -tej w Domu Weselnym „Jaśko” w Mirczu.

        W trakcie  Balu  zorganizowana będzie aukcja przedmiotów przekazanych przez myśliwych, sponsorów i gości. Patronat nad  V  Kresowym  Charytatywnym Balem Myśliwskim przyjął Józef Kuropatwa – Starosta Hrubieszowski i Henryk Studnicki -Przewodniczący Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Zamościu a patronat medialny „Myśliwiec Kresowy”. Przedmioty na aukcję należy przekazać na adres Kolegi Adama Gizy do dnia 5 stycznia 2018 roku w Hrubieszowie przy ul. Ludnej nr.22 (zakład protetyczny), tel.606722765. Bilety wstępu w cenie 130zł od osoby będą do nabycia także u Kolegi Adama Gizy. O rozdziale biletów decydować będzie kolejność rezerwacji na e-mail: mzeczkiewicz@wp.pl lub sms: tel.723 429 670 (Mariusz Zeczkiewicz -sekretarz Koła). Informacje o Balu będą też na stronie internetowej Koła Łowieckiego nr 14 „Rogacz ” w Hrubieszowie. Rezerwacja trwać będzie do dnia 5.01.2018 roku.

Komitet organizacyjny serdecznie zaprasza Kolegów Myśliwych, współpracowników i przyjaciół do uczestnictwa w Balu.  

Pozostając z nadzieją na spotkanie, łączę wyrazy szacunku i myśliwskie pozdrowienia.

Darz Bór  !

Prezes ORŁ PZŁ w Zamościu

Lucjan Grabarczuk

Leave a Reply

Dla członków koła

W3Schools

Prace Gospodarcze

W3Schools

Obecna Faza Księżyca

Trzecia Kwadra
Trzecia Kwadra

Księżyc jest obecnie w znaku Byka
Księżyc ma 21 dni
Gallery
wieslaw3
Kalendarz Polowań

W3Schools