Archive for the ‘Komunikaty’ Category

Weterynaria – Nowe wytyczne

Prosimy o zapoznanie się z nowymi wytycznymi przesłanymi do Koła z PIW.

Przystrzelanie Broni

Dnia 02.10 o godzinie 9:00 na strzelnicy myśliwskiej w Chełmie odbędzie się przystrzeliwanie broni oraz zawody o „Puchar Prezesa Koła”, przystrzeliwanie jest obowiązkowe dla każdego myśliwego do wykonywania polowania. Wyjazd busa z Dołhobyczowa – parking koło szkoły, godz. 7:30 (sobota 02 Października 2021 r.). Chętnych na przejazd busem prosimy zgłaszać telefonicznie do Łowczego do dnia 29 Września. Darz Bór!

UWAGA !!!

Zarząd Koła informuje, że w dniach 24-26 kwietnia na terenie województwa lubelskiego planowane jest przeprowadzenie ochronnego szczepienia lisow wolno żyjących przeciwko wsciekliźnie, jednocześnie informuje, że na okres jednego miesiąca od zakończenia szczepień zawiesza sie odstrzał lisów w ramach monitoringu.

Komunikat

Zarząd Koła informuje, że do naszego łowiska zostało wypuszczonych 100 sztuk bażanta łownego na obwodzie Nr 300, w związku z tym przez okres 1 roku na tym obwodzie nie możemy wykonywać odstrzału bażanta w miejscowiści Siekierzyńce.

Składki na rok 2021

Select item to view

Przystrzelanie broni

Dnia 27.09 o godzinie 9:00 na strzelnicy myśliwskiej w Chełmie odbędzie się przystrzeliwanie broni, które jest obowiązkowe dla każdego myśliwego do wykonywania polowania. Wyjazd busa z Dołhobyczowa – parking koło szkoły, godz. 7:30 (niedziela 27 września 2020 r.). Chętnych na przejazd busem prosimy zgłaszać telefonicznie do Łowczego.

Darz Bór!

Uwaga, ważna informacja!!!

W związku z zarządzeniem nr 4/20 Łowczego Krajowego z dnia 26.02.20, wszystkie Koła Łowieckie zostały zobligowane do wprowadzenia elektronicznej książki ewidencji EKEP, prosimy, aby osoby miejscowe do dnia 15.03.20 wypełniły wnioski o nadanie dostępu do systemu KŁ, wnioski można pobrać u Łowczego.

Wniosek można pobrać klikając TUTAJ lub w na górze strony w zakładce do pobrania „Wniosek książka elektroniczna„. Zamiejscowe osoby prosimy o nadsyłanie wypełnionych wniosków do ww. dnia, gdyż będą składane zbiorczo. Oczywiście można złożyć je osobiście na własną rękę w ZO PZŁ Zamość. Prosimy, aby do sprawy podejść poważnie i nie czekać do ostatniego dnia, gdyż z dniem wejścia książki EKEP do zapisu na polowanie potrzebne będzie zalogowanie się do systemu a na wygenerowanie hasła czeka się około 2 tyg. od złożenia wniosku w ZO. W celu usprawnienia przekazu tej informacji prosimy o przekazanie jej pomiędzy kolegami.

W razie problemów z wypełnieniem wniosku oraz innych pytań prosimy o kontaktowanie się z sekretarzem KŁ.

Z poważaniem sekretarz KŁ T.B., Darz Bór!!!

Dla członków koła

W3Schools

Prace Gospodarcze

W3Schools

Obecna Faza Księżyca

Księżyca Ubywa (garb)
Księżyca Ubywa (garb)

Księżyc jest obecnie w znaku Bliźniąt
Księżyc ma 18 dni
Kalendarz Polowań

W3Schools